Teslimat / İade ve Değişim Bilgileri

 

Siparişlerim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

 

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tüm gönderilerimiz Mng kargo ile gönderilmektedir. Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.

 

Kargo ücreti ne kadar?

Yurt içi siparişlerinizde, 100 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.100 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti 10 TL dir.

 

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Bir sorun gördüğünüzde teslimatı kesinlikle kabul etmeyiniz. Hasar tespit tutanağı tutulmasını isteyerek, Müşteri Hizmetleri'ne durumu bildiriniz.

Kargoyu teslim aldıktan sonra paket içeriğinde eksik ürün vb. bir sorunla karşılaşırsanız;

1.      Kargo şirketi ile iletişime geçerek, hasar tespit tutanağı doldurmasını isteyiniz.

2.       Durumu destek@esaatci.com adresine mail atarak tarafımıza bildiriniz.     


 

 İade, İptal ve Değişim

Ürün iade prosedürü nasıldır?

 Yurt İçi İade Prosedürü:

Faturanın arkasında yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu,garanti ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Mng ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Karlınet anlaşma kodunu Mng Kargo ile paylaşınız.

 Yurt İçi İadelerde KARLINET BİLİŞİM TEKN. MNG Kargo Anlaşma Kodu: 102152682

 İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme MAİL'İ paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde para iade işlemi gerçekleştirilir. Ekstrenize yansıyan tutarlar banka prosedürleri nedeniyle Tek Çekimlerde 3-7 işgünü Taksitli alışverişlerde ekstre döneminde yansıma şeklinde görüntülenebilir.

 

Kapıda ödeme yaptım. İade ücreti hesabıma ne zaman yansır?

 Banka bilgileriniz doğru ve eksiksiz bir şekilde alındıktan sonra, 3 iş günü içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade Kabulü için koşullar nelerdir.

  Ürün Kesinlikle deneme haricinde kullanılmamalı, ürünün jelatini, etiketleri çıkarılmamalı ve ürüne zarar verilmemelidir.Bu şekilde gelen ürünler geri gönderilip iadeleri kabul edilmeyecektir.İade süresi 14 iş günü olup gönderilen Fatura Garanti ve kutu(varsa aksesuar ve hediyeler) eksiksiz iade edilmelidir.